Йде завантаження...

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Не знайшли Відповідь? Отправте нам запит.

Відправити запит

Дана акція була організована нашим партнером компанія для підняття рейтингу електронних платіжних систем, таких як PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Ви скористалися однією з даних платіжних систем і таким чином стали учасником даної акції. Шляхом незалежної електронного відбору ваш абонентський номер став виграшним, відповідно Ви, в рамках даної акції, стали володарем цінного супер-призу.
Неважливо, в якому місті ви фактично проживаєте. Дана акція проводиться на всій території України серед абонентів мобільних мереж, що користуються електронними платежами. Ви можете стати володарем цінного супер-призу перебуваючи в будь-якому місті України.
Якщо Ви потрапили сюди призером даної акції, ви отримаєте на свій абонентський номер відповідне СМС-повідомлення. На нашому сайті в розділі "Результати акції" повинен буде відображатися ваш телефонний номер без останніх чотирьох цифр. Після того, як Ви пройдете обов'язкову реєстрацію в призовий Відділі нашої компанії, Ваш виграшний номер для Вас, як для зареєстрованого призера, буде відображатися повністю.
В рамках даної акції нашим Генеральним Спонсором було прийнято рішення, що виграшний абонент має можливість отримати суму вартості акційної квартири в грошовому еквіваленті. Її актуальну вартість Ви можете подивитися в розділі сайту компанія . Таким чином, на підставі правил проведення акції, допускається заміна речового виграшу (в даному випадку квартири) на грошовий. Вам необхідно прийняти рішення, що Ви будете отримувати: квартиру або грошовий еквівалент перед проходженням обов'язкової реєстрації та повідомити про це оператору Призового Відділу нашої компанії.
Для того, щоб отримати цінний приз (квартира або грошовий еквівалент), Вам необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати свій виграш і надати документ, що підтверджує Вашу особу. Для реєстрації в системі і отримання PIN коду необхідно скористатися апаратом самообслуговування (терміналом) і здійснити оплату 1% державного податку від суми виграшу. Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату держмита Вам необхідно здійснювати в телефонному режимі, в присутності наших операторів, щоб система могла зареєструвати оплату і активувати PIN код, що дає право на отримання призу або грошової компенсації. Заздалегідь переконайтеся, що термінал видає квитанції, які реєструються додатково як платіжний документ.
Для оплати держмита в розмірі 1% Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування. Наші оператори володіють Вам, за якими адресами в Вашому місті знаходяться дані термінали. Оплату необхідно виробляти до 20:00 в день отримання СМС-повідомлення про отримання призу.
Якщо переможець акції бажає отримати гроші замість квартири, він повинен надати нам рахунок для перерахування коштів. Транзакція з перекладу виграшною суми відбувається протягом трьох робочих днів з моменту реєстрації переможця у нас в електронній системі. Перерахування здійснюється в гривні на рахунки всіх банків, що діють в Украні. Ви також можете отримати виграшну суму готівкою безпосередньо у нас в компаніїї протягом не більше ніж 7 робочих днів після реєстрації призу.
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo