Йде завантаження...

Акція! Увага! ТОВ "TrustPay UA".^1000

Акція проходить на усій території України.^1000

(окрім зони проведення АТО).^5000

Весняна супер акція! Розіграш цінних призів

image

Шановні пані та панове! Ради повідомити Вам, що з 1 Травня 2020р компанія "TrustPay UA" разом з компанією  "Віта-Центр"проводить широкомаштабну акцію з розіграшем цінних призів.

image
Акція проходить на території України серед абонентів мобільних телемереж, які користуються послугами платіжних систем PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Всі номери, які беруть участь в розіграші, були взяті із загальної бази електронних платежів з дозволу Міністерства Фінансів і Міністерства Зв'язку України. Дана акція спрямована на підвищення рейтингу термінальних мереж самообслуговування.
image

image

Дана акція антикризова проводиться щорічно і підписана торговою палатою м.Києва. За умовами акції, проходження реєстрації виграшною SIM-карти і оплата податку на приз в податкову інспекцію в розмірі 1-ого% від собівартості вашого виграшу повинні відбутися протягом доби з моменту отримання SMS повідомлення абонентом.

Доносимо до Вашого відома, що відповідно до чинного Податкового Кодексу України п2 ст.164, всі призи і подарунки вартістю понад 10000 грн. обкладаються державним податком, для юридичних осіб податок становить 17%, а для фізичних 18%. Так як ви стали мимовільним учасником даної акції 17% оплачує наша компанія, а 1% виграв абонент оплачує самостійно.

image

Після реєстрації переможцю акції приходить восьмизначний реєстраційний PIN-код, який підтверджує, що даний абонент є призером, а не третьою особою. Код реєстрації є секретним і основним кодом для отримання виграшу. Нікому його не передавайте!

Для Вашого максимального комфорту, менеджери нашої компанії спільно з фінансовим відділом розробили систему он-лайн реєстрації за допомогою наших операторів. Ви можете зареєструватися і отримати свій приз просто набравши по номеру телефону одного з наших операторів. Зробивши це, ви гарантовано отримаєте свій приз.

Також Вам надається можливість отримати свій виграш в грошовому еквіваленті. Для цього необхідно надати паспортні дані і реквізити банківської картки, а також інформацію на чеку встановленого державного зразка, за яким проходили реєстрацію. Собівартість квартир Ви можете уточнити на сайті компанія .

Для ознайомлення з деталями проведеної акції перейдіть в розділ правила акції або телефонуйте  нашим операторам, за номерами гарячої лінії.

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo