Йде завантаження...

Партнер TrustPay UA

shop item
shop item
shop item
shop item
shop item

"Віта Центр"

Сучасність і якість автомобілів Volkswagen привертає все більшу кількість клієнтів. У числі їх очевидних переваг можна впевнено виділити:
Широкий модельний ряд. Практично у всіх основних ринкових сегментах в Україні Volkswagen Motors пропонує сучасні, зручні і чудово оснащені моделі і регулярно оновлює їх. Модельна лінійка Volkswagen - це краща пропозиція автомобілів на будь-який смак і стиль життя.
Безпека - одна з ключових цінностей бренда. Volkswagen - глобальна марка, і її моделі відповідають найсуворішим стандартам безпеки, прийнятим в різних частинах світу. Сучасні технології та матеріали, вимоглива методика випробувань, передові електронні системи - все це дозволяє відчувати себе в автомобілях Volkswagen максимально захищеним.
Сучасний дизайн. За останнє десятиліття Volkswagen вдалося сформувати однозначно впізнаваний, сучасний і привабливий вигляд. Автомобілі марки неодноразово удостоювалися найпрестижніших нагород за дизайн в різних частинах світу. Подивитися доступні до замовлення модифікації можна на сайті Віта Центр.
Поєднання ціна-якість. Фахівці Volkswagen проводять величезну роботу по вивченню думки клієнтів, і побажання автомобілістів втілюються в нових моделях і модифікаціях.
Автомобілі Volkswagen в Україні максимально пристосовані до умов експлуатації в нашій країні, орієнтовані на потреби та уподобання українських клієнтів. Сотні тисяч кілометрів випробувань на українських дорогах підтверджують надійність і правильність обраних рішень, а думка українських клієнтів і українських фахівців з розвитку модельного ряду неодмінно враховується штаб- квартирою при розробці нових та оновлених моделей.
Грамотна антикризова політика. Компанія прагне захистити своїх клієнтів і дилерів в нестабільних економічних умовах. Розробляються нові спеціальні пропозиції, програми кредитування, лізингу та страхування для того, щоб створити для клієнта максимально зручні і привабливі умови купівлі та володіння автомобілем Volkswagen.
Кваліфіковані консультації фахівців Volkswagen - офіційний сайт і спільноти в соціальних мережах мають канали зворотного зв'язку, за якими завжди можна звернутися з питаннями. Також по будь-якому питанню завжди можна звернутися до найближчого офіційного дилера Volkswagen.
Досвід, якому можна довіряти. Автомобілі Volkswagen розробляються і виробляються на різних континентах, використовують кращі рішення і враховують сучасні тенденції світової автомобільної галузі. Більше 50 дилерів в більш ніж 10 містах України завжди готові надати компетентні консультації, широкий набір послуг і якісне післяпродажне обслуговування. Знайти їх можна, відвідавши офіційний сайт Volkswagen.
Безліч престижних нагород від українських клієнтів і засобів масової інформації, перемог в порівняльних тестах, лідерство в рейтингах і мільйони позитивних відгуків українських клієнтів-учасників клубів власників автомобілів Volkswagen - яскраве підтвердження того, що компанія обрала на українському ринку вірну стратегію. Основне завдання Volkswagen Motors - стати улюбленим автомобільним брендом українців.

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo